another really nice circle another one of that circles

"Každý hejt sa počíta"

Máš v hlave myšlienku, nápad alebo už hotový projekt, event ktorý by zapadal do projektu PREŠOV EHMK 2026? Chýba ti niečo v našom meste? Vidíš nedostatky a rád by si ich pripomienkoval? Sem s tým! Určite sa ním budeme zaoberať pri našom širšom stole, aby sme ho analyzovali.

Formulár PROJEKT

Buď súčasťou projektového tímu a prispej svojim nápadom! Spolu tak vytvoríme koncepciu kandidatúry mesta Prešov pre titul EHKM 2026! Otvárame výzvu pre všetky kreatívne nápady / projekty, ktoré môžeme zapojiť do kandidatúry mesta Prešov. Či už ide o menší komunitný projekt alebo myšlienku s nadnárodnou štruktúrou, všetky vaše projekty môžu byť súčasťou nášho mesta v roku 2026. Otvorená výzva je určená pre hotové projekty, ale taktiež aj pre zámery, ktoré doposiaľ neuzreli svetlo sveta. Titul EHMK je jedinečnou príležitosťou pre realizáciu projektov na všetkých úrovniach mesta ( jednotlivcov, záujmových skupín, organizácii, verejného či súkromného sektora).

Prihláška

Formulár EVENT

Otvárame výzvu pre všetky eventy/ podujatia ktoré môžeme zapojiť do kandidatúry mesta Prešov. Či už ide o malé podujatie, alebo medzinárodný festival, čakáme na tvoj nápad. Otvorená výzva je určená pre existujúce podujatia, nové podujatia, ale aj nápady ktoré doposiaľ neuzreli svetlo sveta. Titul EHMK je jedinečnou príležitosťou pre realizáciu podujatí na všetkých úrovniach (jednotlivcov, záujmových skupín, organizácii, verejného či súkromného sektora). Harmonogram podujatí je smerovaný na rok realizácie EHMK 2026, ale taktiež aj na prípravné obdobie od roku 2022.

Prihláška postavme to spolu another one of that circles